„Fresh Walk” prekinis ženklas

„Fresh Walk” ženklo gaminiai visada švieži, skanūs ir išskirtiniai. Skonių įvairovė tiks ne tik pusryčiams, pietums ar vakarienei, bet ir šeimos šventėms, draugų susibūrimams, įvairioms iškyloms ir, žinoma, tai nepakeičiamas Jūsų palydovas kelionėse.

Kad mes einame tinkame linkme įrodo didelis Lietuvos klientų ratas, kurį sudaro daugiau nei 1000 prekybos vietų: didieji prekybos centrai, degalinių tinklai, maistu prekiaujančios įmonės ir visi kiti, kurie gardžiuojasi mūsų gaminamais produktais.

UAB „Margiris” įmonė įkurta 1991 metais ir šiandien, daugiau nei po 30 metų sėkmingo darbo patirties, yra viena iš lyderiaujančių savo segmente Lietuvoje.

  • Visuomet išlaikoma aukščiausia produktų kokybė

  • Nuolatos gerinama ir tobulinama gaminių receptūra

  • Tik pačios aukščiausios kokybės ingriedientai

Mūsų gaminiais pasitiki

Apie mus

Stengiamės ir stengsimės būti arčiausiai kliento, sukurdami dar didesnį produktų pasirinkimo asortimentą, taip pat tobulindami receptūras bei produkcijos kokybę.

Mūsų komanda

Produktų gamyba bei patiekimas – tai svarbus ir atsakingas darbas, kurį atlieka tik patyrę mūsų įmonės darbuotojai. Šiuo metu įmonėje dirba virš 60 žmonių. Tai didelę patirtį turintys maisto gamybos profesionalai, klientų vadybininkai, aktyvi pardavimų komanda bei administracijos darbuotojai. Visi UAB „Margirio“ darbuotojai kurdami ir gamindami produktus Jums, visada laikosi principų, kurie lemia nepriekaištingą produktų kokybę ir žmonių simpatijas.

Mūsų pasiekimai

Credit info mus ir vėl pripažino stipriais bei patikimais rinkos dalyviais, gavome įvertinimą „Stipriausi Lietuvoje“ 2019m. Norime tuo pasidžiaugti kartu su Jumis! Jau daug metų prisidedame prie Lietuvos ekonomikos augimo ir padedame kurti geresnę ateitį savo šalyje!

Produktų kokybė

Gaminame tik kokybiškus produktus, atitinkančius griežčiausius maisto produkto saugos reikalavimus pagal LR ir ES saugos standartus. Aukščiausia produkto kokybė yra vienas svarbiausių gamybos tikslų. UAB „Margiris” yra įdiegta integruota maisto saugos ir kokybės sistema. Taip pat įmonėje veikia rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų RVASVT sistema, kuri užtikrina gaminio saugumą nuo žaliavų įsigijimo iki gaminių patekimo vartotojui.

Norite sužinoti daugiau?

Atsakysime į visus jums rūpimus klausimus, atsiųsime prekių katalogą, pakviesime paragauti mūsų gaminių ir susipažinti su jų gamyba.

Susisiekite