Apie mus

„Fresh Walk“ ženklo gaminiai visada švieži, skanūs ir išskirtiniai. Skonių įvairovė tiks ne tik pusryčiams, pietums ar vakarienei, bet ir šeimos šventėms, draugų susibūrimams, įvairioms iškyloms ir žinoma tai nepakeičiamas Jūsų palydovas kelionėse.

UAB „Margiris“ įmonė įkurta 1991 metais ir šiandien, daugiau nei po 27 metų sėkmingo darbo patirties, yra lyderiaujanti savo segmente Lietuvoje.

UAB „Margiris“ priklauso vienai didžiausių Norvegijos įmonių „Orkla ASA“.

Kad mes einame tinkame linkme įrodo didelis Lietuvos klientų ratas, kurį sudaro daugiau nei 1000 prekybos vietų: didieji prekybos centrai, degalinių tinklai, maistu prekiaujančios įmonės ir visi kiti, kurie gardžiuojasi mūsų gaminamais produktais.

MŪSŲ KOMANDA

Produktų gamyba bei patiekimas – tai svarbus ir atsakingas darbas, kurį atlieka tik patyrę mūsų įmonės darbuotojai. Šiuo metu įmonėje dirba virš 80 žmonių. Tai didelę patirtį turintys maisto gamybos profesionalai, klientų vadybininkai, aktyvi pardavimų komanda bei administracijos darbuotojai. Visi UAB „Margirio“ darbuotojai kurdami ir gamindami produktus Jums, visada laikosi principų, kurie lemia nepriekaištingą produktų kokybę ir žmonių simpatijas.

MŪSŲ SIEKIAI

Stengiamės ir stengsimės būti arčiausiai kliento, sukurdami dar didesnį produktų pasirinkimo asortimentą, tobulindami receptūras bei kokybę.